Muitininkai automobilyje rado slėptuvę su apipuvusiomis cigaretėmis

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai liepos pabaigoje Raigarde sulaikė keistą kontrabandą – tikrintame automobilyje muitininkai aptiko seną apleistą slėptuvę su apipuvusiomis cigaretėmis.

Į Raigardo kelio postą atvykusio Baltarusijos piliečio D. V. automobilis „Audi Q7“ muitininkams buvo „senas pažįstamas“ – mat jame lygiai prieš porą metų jau buvo aptikta rūkalų kontrabanda, rašoma Muitinės kriminalinės tarnybos pranešime spaudai.

Tuomet, 2015 m. rugpjūčio 16 d., Šalčininkų kelio poste patikrinus šią „Audi“, jos bagažinėje įtaisytame dvigubame dugne rasta 1620 pakelių nelegalių cigarečių.

Tad nuspręsta mašiną nuodugniai patikrinti ir šįkart. Pareigūnų įtarimai netruko pasitvirtinti – „Audi“ bagažinės dugne jie ir vėl aptiko tą pačią slėptuvę, šįkart su 1340 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ“ kontrabanda.

Tačiau šis kontrabandos sulaikymas gerokai nustebino muitinės pareigūnus: slėptuvė atrodė apleista ir užmiršta, o joje buvusios cigaretės – jau net apipuvusios.

Dar labiau šis radinys nustebino maždaug prieš metus mašiną įsigijusį jos vairuotoją. Pastarasis tvirtino nė nenutuokęs apie tokį „Audi“ dugne slypėjusį „siurprizą“.

Nors pareigūnai linkę tikėti užsienio svečiu, kontrabandą ir jos gabenimo priemonę teko sulaikyti. V. D. dėl gabentos kontrabandos surašytas administracinių nusižengimų kodekso protokolas.

Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.